KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897189

nr 1489 7189

Hans Osswald, Komppsition. Olja på pannå, 30x60 cm, yttermått inklusive ram: 32x63 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 12 september 2022
kl 18:50:15